Odblaskowa taśma do prasowania srebrna wzór 5 cm / 5 mb.
- Odblaskowa taśma do wprasowania na odzież. W szybki i łatwy sposób zwiększa widoczność a tym samym bezpieczeństwo dzieci, biegaczy, rowerzystów oraz pracowników.
Taśma sprzedawana jest na metry. Kupując kilka metrów otrzymasz je w jednym odcinku.
Taśma odblaskowa ze wzorem do wprasowania – termotransfer
Zalety taśmy docenią osoby uprawiające jogging, jazdę na rowerze, nordic walking lub treking. Taśma charakteryzuje się wysoką jakością i wytrzymałością. Produkt posiada certyfikat Oeko-Tex. Dzięki wysokiemu współczynnikowi odblasku znacznie poprawia widoczność osób pieszych po zmroku.
Instrukcja naprasowania taśmy odblaskowej
- Żelazko nagrzewamy do temperatury 190°C. Żelazko powinno mieć wyłączoną funkcję pary (najlepiej opróżnić je z resztek wody).
- Usuwamy żółtą folię zabezpieczającą.
- Po odwróceniu taśmy odblaskiem do góry rozgrzane żelazko przykładamy równomiernie na wybrany odcinek i bardzo mocno dociskamy przez 15 sekund.
- Należy odczekać ok. dwie minuty do ostygnięcia materiału.
- Zdejmujemy WIERZCHNIĄ folię zabezpieczającą.
- W razie unoszenia się brzegów taśmy, należy powtórzyć czynności z pkt 3, zwiększając docisk i temperaturę żelazka.
- Na koniec dogrzewamy jeszcze 10 sekund.
Wskazówki
Podczas prasowania na desce zalecamy ostrożność podczas silnego docisku ze względu na ryzyko złożenia się deski.
Temperatura 190°C na skali żelazka znajduje się zazwyczaj oznaczona jako „bawełna” lub trzema kropkami na skali temperatury. W razie wątpliwości prosimy sprawdzić w instrukcji żelazka.
Przed przystąpieniem do wprasowania należy wypróbować (w niewidocznym miejscu) temperaturę i czas w zależności od rodzaju tkaniny.
Zalecamy pranie w 30°C.
Gwarancja 24 miesiące. 12 miesięcy dla przedsiębiorców.